UAB „Ainetra“ jau daugiau, kaip 10 metų kasdien vykdo automobilių pervežimą įvairiausiais maršrutais šiose ir kitose Europos šalyse: Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Danijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Švedijoje.  Mūsų autovežių parkas gali ypač lanksčiai prisiderinti prie visų skubių ir neskubių, pilnų ar dalinių automobilių krovinių pervežimų, nes visus reisus organizuojame ir kontroliuojame mes patys – tokiu būdu, maksimaliai ribojame klaidų riziką, o klientui garantuojame aukščiausią kokybę ir greitį. Mūsų disponuojamas transportas bei įranga, kuria pervežame įvairiausių tipų ir būklės transporto priemones yra nuolat tikrinamas bei nepriekaištingos būklės, o turimas autovežių parkas stabiliai atnaujinamas ir papildomais naujais autovežiais. Mūsų vairuotojai yra patyrę savo srities profesionalai, automobilvežiai aprūpinti visa reikiama ryšio, navigacijos ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Susitarus, klientui gali būti suteikta galimybė stebėti savo krovinio buvimo vietą online.

Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu 600.000 eurų sumai, o pervežant krovinius Vokietijos viduje galioja papildomas 40 SDR/kg krovinio galiojantis CMR draudimas 1.200.000 eurų sumai. Mūsų turimas CMR draudimas galioja net ir naudotiems automobiliams !

Klientas gali būti ramus, kad gabenamas krovinys bus tiksliai ir sklandžiai perimtas bei laiku pervežtas į nurodytą tašką.

Pervežame visų tipų automobilių krovinius: nauji / naudoti automobiliai, visureigiai, mikroautobusai, automobiliais su defektais.