KROVINIŲ EKSPEDIJAVIMAS

Mūsų kompanija teikia ekspedijavimo paslaugas nuo A iki Z. Mes rūpinamės krovinio pristatymu nuo jo paėmimo momento iš kliento nurodytos vietos, dokumentų tvarkymo, išmuitinimo, leidimų gavimo bei pervežimo iki pat Jūsų durų. Tokiu būdu klientui nereikia rūpintis niekuo, nes mūsų ekspedijavimo specialistai tai padaro už Jus.

  • Naujų ir naudotų automobilių kroviniai iš visos Europos į Belgijos bei Vokietijos uostus, iš kurių automobiliai vėliau plukdomi į Afrikos, Artimųjų Rytų ir kitas šalis.
  • Palankiomis kainomis plukdome transporto priemones į Vakarų ir Šiaurės Afrikos ir Artimųjų rytų uostus.
  • Taip pat, organizuojame naujų automobilių krovinius tarp įvairių šalių, įvairiomis kryptimis, įskaitant Ispaniją, Prancūziją, Italiją, Belgiją, Olandiją, Čekiją, Lenkiją, Rusiją ir kt.

NORINTIEMS BENDRADARBIAUTI

Siūlome pastovų darbą autovežiams Europos Sąjungoje ir už jos ribų. Taip pat, įdarbiname autovežius įvairems laikotarpiams. Galime pasiūlyti tiek pavienius krovinius, tiek ilgus maršrutus, susidedančius iš sudėtinių krovinių tarp įvairių šalių, įvairiomis kryptimis, įskaitant Ispaniją, Prancūziją, Italiją, Belgiją, Olandiją, Čekiją, Lenkiją, Rusiją ir kt. Svarbiausia, kad visiškai garantuojame savalaikį atsiskaitymą už paslaugas, o esant poreikiui, galime pasiūlyti ir išankstinį apmokėjimą. Pagrindiniai maršrutai: Belgija – Vokietija, Vokietija – Belgija (vežami nauji ir naudoti automobiliai). Mokame už nuvažiuotus kilometrus (įskaitant ir tuščius kilometrus). Nuvažiuojama apie 12.000 km. per mėnesį. Galimi įvairūs įdarbinimo terminai.

Norint pateikti užsakymą, ar kilus klausimams, rekomenduojame užpildyti užklausos formą, arba prašome kreiptis į mūsų transporto vadybininkus:

+370 343 22672, +370 650 23536, dispo@ainetra.lt  (pilni kroviniai)

+370 343 22677, +370 650 65717, transport@ainetra.lt (pavieniai automobiliai)

+370 343 22671, +370 650 86111, info@ainetra.lt

UŽKLAUSA