Mūsų kompanija teikia automobilių krovinių ekspedijavimo paslaugas nuo A iki Z. Mes rūpinamės krovinio pristatymu nuo pat jo paėmimo iš kliento nurodytos vietos iki reikiamo adreso. Esant būtinybei, galime pasirūpinti ne tik tinkama konsultacija, bet ir dokumentų tvarkymo, išmuitinimo paslaugomis, leidimų gavimu bei pervežimu iki pat Jūsų durų. Klientui užtenka kreiptis tik į mūsų kompaniją ir jis gali būti ramus, kad krovinys bus pristatytas laiku ir už optimalią rinkos kainą.

UAB „Ainetra“ visada laukia tvarkingų vežėjų, norinčių bendradarbiauti. Viena iš mūsų įmonės specializacijų – naujų ir naudotų automobilių kroviniai iš visos Europos (daugiausia Vokietijos) į Belgijos bei Vokietijos uostus, iš kurių automobiliai vėliau plukdomi į Afrikos, Artimųjų Rytų ir kitas šalis. Pastoviai turime šių korinių, ir galima aprūpinti vežėjus pavieniais kroviniais, arba ilgalaikiu darbu.

Taip pat organizuojame naujų automobilių pervežimą tarp įvairių šalių, įvairiomis kryptimis, įskaitant Ispaniją, Prancūziją, Italiją, Belgiją, Olandiją, Čekiją, Lenkiją, Rusiją ir kt. Dirbame ne tik su gamyklomis,  su logistikos centrais ir dileriais, bet ir su pavieniais klientais.