Istorija:

UAB „Ainetra“ įkurta daugiau, nei prieš dešimtmetį – 2006 metais. Įmonė veiklą pradėjo prekyba lengvaisiais automobiliais ir mikroautobusais,  ir dar tais pačiais metais buvo įsigyti pirmieji autovežiai, norint nuosavu transportu atsigabenti nupirktus automobilius, kas labai greitai atvedė į įmonę ir paslaugų teikimą –  automobilių gabenimą visoje Europos Sąjungoje. Nuo to laiko, mūsų kompanija ilgai ir nuosekliai tobulino veiklos procesus bei brandino tarpusavio ryšius su partneriais ir klientais iš viso pasaulio.

Rinkoje sėkmingai įsitvirtinusi kompanija norint patenkinti vis didesnį klientų ratą UAB „Ainetra“ jau nuo 2008 m. pradėjo ir automobilių krovinių ekspedijavimą visoje Europos Sąjungoje bei už jos ribų.

Šiandien, „Ainetra“ reguliariai bendradarbiauja su daugiau nei 100 subrangovų iš visos Europos. UAB “Ainetra” kasmet pasitiki keli šimtai pastovių ir pavienių klientų.

Kompetencija:

Mūsų kompanijoje dirba aukščiausią kvalifikaciją bei darbo patirtį turinti profesionalų komanda – ilgamečiai tolimųjų maršrutų vairuotojai, vadybininkai ir kiti transporto specialistai. Mūsų kompanija prisiima pilną atsakomybę ir garantuoja nepriekaištingai atliktą savo darbą, operatyvumą, profesionalius ir itin lanksčius sprendimus bei aukščiausią kompetenciją. Mūsų vadybininkai yra visada pasiruošę padėti visais Jums rūpimais automobilių ir transporto klausimais: prekyba automobiliais, automobilių gabenimas, automobilių krovinių ekspedijavimas.

Privalumai:

  • Lankstumas. Esame itin lankstūs, todėl galime aptarnauti tiek stambų, tiek smulkesnį klientą, atlikti papildomas paslaugas, pakrauti rinktinį (sudėtinį) krovinį, pavienį automobilį, pristatyti nuo durų iki durų. Galime įvykdyti skubų pervežimą.
  • Investicijos. Skiriame dideles investicijas į transporto priemones, personalą, darbo priemones, darbuotojų gerovę ir patogumą.
  • Augimas. Turime ambicijų tvariai ir stabiliai augti, sukuriant išliekamąją įmonės vertę. Šiuo metu pagrindinis tikslas –  didinti ir naujinti nuosavą autovežių parką ir taip padidinti tarptautinių automobilių pervežimų apimtį ir nuolat turėti galimybę patenkinti klientų poreikius.
  • Kompetetingas kolektyvas. Vienas didžiausių įmonės turtų yra puikūs darbuotojai, todėl mūsų kompanija labai džiaugiasi turėdama, būtent tokį – jaunatvišką, bet jau patyrusį ir energingą kolektyvą, kurį sudaro savo srities specialistai turintys ilgametę darbo patirtį.
  • Atsakomybė. Mūsų kompanija prisiima pilną atsakomybę prieš klientą – atlikti paslaugas kokybiškai ir laiku.
  • Jokių tarpininkų. Dirbame tiesiogiai su klientais iš viso pasaulio.

Darbo principai: paslaugų kokybė, profesionalumas, patikimumas, atsakomybė – visa tai užtikrina mūsų nepriekaištinga reputacija, kompetencija, ilgametė patirtis bei nuolat augantis klientų ratas.