Automobiliai pagal užsakymą

Galime padėti nusipirkti ir saugiai pargabenti į Lietuvą Jūsų pačių išsirinktą automobilį esantį Vokietijoje ar kitoje Europos šalyje. Mūsų autovežių parkas gali ypač lanksčiai prisiderinti prie visų skubių ir įprastų, pilnų ar dalinių automobilių krovinių pervežimų. Mūsų disponuojamas transportas bei įranga, kuria pervežame įvairiausių tipų ir būklės transporto priemones yra nuolat tikrinamas ir yra nepriekaištingos būklės.

Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu 600.000 eurų sumai, o pervežant krovinius Vokietijos viduje galioja papildomas 40 SDR/kg krovinio galiojantis CMR draudimas 1.200.000 eurų sumai.

Automobiliai išsimokėtinai

Visus mūsų parduodamus automobilius galima įsigyti išsimokėtinai. Dirbame su visomis didžiausiomis lizingo bendrovėmis. Parenkame optimaliausią lizingo teikėją ir lizingo laikotarpį pagal kliento pajamas. Mūsų pagrindiniai partneriai: Šiaulių banko lizingas, Bigbank, General Financing ir Mogo.lt. Automobilį dažniausiai galite gauti jau per 1-2 dienas su technine apžiūra ir priregistruotą.

Paraišką galima užpildyti ir atvykus pas mus.  Esant teigiamam atsakymui, sutartis pasirašoma iš karto.

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS IKI DURŲ

Galime pristatyti Jūsų nusipirktą automobilį iki durų, nesvarbu ar Lietuvoje, ar kitoje Europos ar ne Europos šalyje.

Kodėl verta pirkti automobilį iš mūsų?

  • Jau daugiau kaip 10 metų importuojame automobilius iš Vokietijos. Stengiamės įvežti tik tvarkingus automobilius, su palyginus nedidelėmis ridomis, kad ilgai tarnautų klientui.
  • Dirbame be tarpininkų, automobilius atvežame nuosavu transportu, todėl galime pasiūlyti aukštą automobilių kokybę už rinkos kainą.
  • Visi automobiliai su tikromis ridomis, dažniausiai ir su serviso istorijomis – klientas žino, ką pas mus įsigyja.
  • Padedame įregistruoti, praeiti techninę apžiūrą.
  • Galima įsigyti su įvairaus laikotarpio trečios šalies teikiama garantija
  • Parduodame išsimokėtinai. Klientui parenkame palankiausią lizingo teikėją.
  • Teikiame transporto paslaugas, galime pargabenti Jūsų išsirinktą automobilį iš Vokietijos.

Visus mūsų šiuo metu parduodamus automobilius su nuotraukomis bei techninėmis charakteristikomis galite rasti www.autoplius.lt/ainetra

Kviečiame aplankyti mūsų naują pardavimo aikštelę, esančią adresu Kauno g. 132, LT-68230 Marijampolė. Dirbame patogiu Jums laiku.