Teikiame įvairias paslaugas susijusias su automobilių gabenimu įvairiomis transporto rūšimis. Parenkame tinkamą transporto rūšį, organizuojame perkrovimą, sandėliavimą.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti pilną paslaugą, kuri apima vieno ar kelių lengvųjų automobilių, mikroautobusų ar net sunkvežimių ir statybinės technikos pakrovimu iš kliento ar jo tiekėjo adreso ir vežimo sausumos transportu ir plukdymu laivu ar gabenimu geležinkelio transportu į paskirties vietą.

Šiuo metu pagrindinės kryptys yra:

  1. Visų tipų automobilių ir statybinės technikos gabenimas iš visos Europos (Vokietija, Lietuva, Lenkija ir visos kitos šalys) per Vokietijos (Hamburg) ir Belgijos (Antwerpen) uostus į Vakarų (Nigerija, Benin, Togo, Senegalas, Kamerūnas, Liberija, Dramblio Kaulo krantas, Gabonas, Kongo ir kt.) ir Šiaurės Afrikos valstybes (daugiausia Libija), Artimuosius Rytus (daugiausia Libanas, Izraelis, Saudo Arabija)
  2. Lengvųjų automobilių gabenimas iš Europos į Tadžikistaną sausumos ir geležinkelio transportu. Priimame ir individualius užsakymus!